sadsad x
asdasd

Sevgili PAKALIN Güzellik Merkezi müşterileri ve ziyaretçileri,

Küresel boyutta içinden geçtiğimiz günlerde siz PAKALIN dostları'nın, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını çok önemsiyoruz. Tüm Dünya'da pandemiyi aşmak için süren sağlık mücadelesine destek vererek, çalışanlarımızın 'Evde Kal' çağrısına uyabilmesi adına güzellik merkezlerimizde vardiyalı çalışma sistemine geçtik ve yoğun hijyen önlemleri alarak ziyareçilerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza en ufak zarar gelmemesi için tüm çalışma sistemimizi tekrar düzenledik.

PAKALIN Online Shop üzerinden vereceğiniz siparişlerinizleri özenle hazırladığımız, her siparişinizin hijyenik şekilde hazırlandığını ve kargoya teslim edildiğini belirtmek isteriz.

Sevgi ve sağlıkla kalın.

İade ve değişim prosedürlerimizle ilgili güncellemeleri aşağıda inceleyebilirsiniz:

PAKALIN Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini internet üzerinden yapabilirsiniz. 14 Nisan 2020 tarihinden itibaren olan online siparişlerinizin iade süreleri 30 gün olarak belirlenmiştir. Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.

Kozmetik, Hijyen, İç Giyim, Mayo/Bikini, Aksesuar ürünlerinde iade ve değişim yapılamamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.