sadsad x
asdasd

MEDİKAL CİHAZLI MANİKÜR VE PEDİKÜR

90 dakika

HEDEF: Profesyonel ve steril bir yöntemle el ayak bakımını sağlamak için yapılan bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: Cihazlarla steril ve hijyenik ortamda el ve ayak bakımında kullanılan bir yöntemdir.Tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlaması,sertleşmiş tırnak etlerinizin kesilmeden alınması ve tırnak dizaynının yapıldığı konforlu işlemlerimizdendir.

RANDEVU AL

KERATİN MANİKÜR VE PEDİKÜR

20 dakika

HEDEF : Kişiye özel tek kullanımlık keratin eldivenleriyle hijyenik koşullarda yapılan bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: Tırnak etlerinin kesmeden ittirilip temizlenmesi sağlanırken aynı zamanda keratinle tırnaklara,el ve ayaklara bakım yapılarak yumuşaması,tırnağın ve cildin PH’sı dengelenerek kuvvetlenmesi sağlanır.

RANDEVU AL

NORMAL MANİKÜR VE PEDİKÜR

60 dakika

HEDEF : El ve ayak tırnak etlerinin kesilerek alınması sağlanır.

BAKIMIN AMACI: Bakımlı,temiz ve sağlıklı tırnaklara sahip olmak için tercih edilen bir uygulamadır.Tırnaklara şekil verme,temizliğini sağlama,el ve ayağı ölü hücrelerden arındırmaya yönelik bir işlemdir.

RANDEVU AL

PARAFİN BAKIM

30 dakika

HEDEF : El ve ayakları yumuşatarak bakım yapmak ve rahatlatmak için yapılan bir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: El ve ayaklardaki ölü hücreleri yok eder ve aynı zamanda yumuşamasını,canlanmasını sağlar.Düzenli yapıldığı takdirde çok verimli sonuçlar verir.

RANDEVU AL

KALICI OJE

60 dakika

HEDEF : Şık,zarif ve süslü tırnaklara sahip olmak için yapılan ir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: Sürekli olarak ojelerini değiştirmek istemeyen yada ojeleri cok hızlı cıkan bayanlar için cok uygun ve ideal bir işlemdir.Ayrıca tırnak kırılması yaşayan kişilerde tırnağı kalınlaştırır ve kolay uzamasını sağlar.Kalıcılık süresi 3 haftadır.Aynı zamanda tırnak süsleme sanatımız ile birlikte kalıcı ojemizi birleştirerek ve zarif ve şık tırnaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

RANDEVU AL

JEL TIRNAK

180 dakika

HEDEF : Daha uzun,bakımlı ve zarif tırnaklara sahip olmak için uyguladığımız bir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: Tırnaklarını uzatamayan ve sürekli kırılan bayanlar için çok rahat kullanılan bir işlemdir.Tırnak boyutu ve şekli istediğiniz ve rahat edebileceğiniz şekilde ayarlanır.Jel tırnaklar en çok tercih edilen protez tırnaklar arasında yer almaktadır.Jel tırnak uygulaması akrilik tırnak uygulaması ile kıyaslanacak olursa jel tırnak daha çok tercih edilmektedir.Yapılan jel tırnaklara bakım yapıması için yapımından sonra aradan 4 ay gecmesi gerekir.Ç ok dikkatli kullanılması durumunda yaklaşık 6 ay kadar rahatlıkla kullanılabilir.

RANDEVU AL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.