sadsad x
asdasd

Güneşin SAÇ'a Etkisi !

24 Ekim 2020
Güneşin SAÇ'a Etkisi !

Yazın sonuna doğru saçlar cansızlaşır ve dökülmeye başlar, güneş,deniz,havuz tümü saç sağlığını etkileyen faktörlerdir. Bu etkenler saçlarımızın karakteristik yapısında bozulmalara neden olur bu bozulmalara bağlı olarak;

* Saç rengi solar ve saç matlaşır.
* Saç kurur.
* Saç elastikiyetini kaybeder.
* Saçın şekil alması zorlaşır.


Saç sağlığını etkileyen en önemli faktörler;

* UV ışınlarına maruz kalmak ( saçtaki keratini kırar. saç zarar görür ve yapısındaki amino asit,lipit ve suyu kaybeder )
* Melanin oksitlenmesi
* Tuzlu su,rüzgar, klorlu su saçları ağırlaştırıcı ve saçlara zarar verici etkilerdir.

SAÇLAR BU SEBEBLERDEN KOLAYLIKLA HASSASLAŞIR VE YIPRANIR.

Sağlıklı saçlar için güneşe çıkmadan önce saçlarınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyacak UV koruma içeren saç ürünlerini kullanmalısınız.
Denizin tuzu ve havuzun klorunun vereceği zararlardan korumak için de bitki özü içeren doğal formüllü ürünler tercih edilmelidir.

PHYTO PHYTOPLAGE - KORUYUCU SAÇ BAKIM YAĞI

Phyto Phytoplage Voile Protecteur, normal ve kuru saçlar için güneşin zararlı etkilerinden korunmaya yardım eden, aynı zamanda saçların esnek ve ışıl ışıl olmasına destek olan koruyucu saç bakım yağıdır.Bu ürün serisi, saçı güneşin neden olduğu hasara ve kuruluğa karşı korumaya yardım eder. -Aynı zamanda tuz, klor veya harici yıpratıcılara karşı saç renginin solmaması için ve üstün bir koruma için destek olur. -Gün içerisinde güneşlenmek, havuz başında uzanmak veya günlük şehir kullanımı için idealdir. -Saçların esnek ve yumuşacık olmasına destek olur.Saçta ağırlık yapmaz ve yapışkan bir his bırakmaz.

KLORANE KURU SAÇLAR İÇİN MANGO YAĞI EKSTRELİ BAKIM ŞAMPUANI

Mango yağlı bu şampuan saçı ağırlaştırmadan ve saç köklerini koruyarak saçı besler ve sarar. Beslenen ve kuruluktan korunan saçlar yumuşaklığa, parlaklığa ve esnekliğe kavuşur.İçeriğinde bulunan mango yağı sayesinde saç derisindeki kurumayı ve saç telindeki yıpranmışlığı, kuruluğu hızla azaltır.

KLORANE GÜNEŞE MARUZ KALMIŞ SAÇLAR İÇİN BAKIM KREMİ

Besleyici ajanları ve bitki bazlı keratin bakımdan zengin yeniden yapılandırıcı krem UV ışınları,tuz,kum ve klorlu su ile yıpranarak güneşten zarar görmüş saçlar için formüle edilmiştir. * Saçlarınızı besler ve saç liflerini korur * Saç yumuşaklık esneklik ve parlaklığını yeniden kazanır. * Saçın güzelleşmesine,kolay şekil almasına ve hoş bir kokuya sahip olmasına yardımcı olur.

KLORANE KURU VE YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN DURULANMAYAN BAKIM KREMİ

Mango; yağının besleyici özelliği ve içeriğindeki yüksek miktardaki yağ asitleri nedeniyle seçilmiştir. Mango yağı içeren bakım kremi durulamaz. Saçta hiçbir ağırlık yapmadan saçı beslemeye ve yapılandırmaya yardımcı olur. Saçın üzerinde gözle görünmeyen bir film tabakası oluşturmaya yardımcı olur. Bu kaplayıcı özelliği sayesinde saçlardaki ayrılma ve kırılma görünümünün önlenmesine yardımcı olur. İstenilen sıklıkta uygulanabilir.

PHYTO PHYTOPLAGE - GÜNEŞ SONRASI NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN

Güneş sonrası saçı ve vücudu deniz , tuz ve klordan arındırarak temizleme sağlar. Güneş, klor ve tuz nedeni ile kuruyan saçlarınızı ve cildinizi nemlendirir. Hem saç hem vücut için kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.