sadsad x
asdasd

KLASİK KABİN BAKIMI

60 dakika

BAKIMIN AMACI: Ciltteki gözenekleri siyah nokta, yağ bezeleri ve milyalardan arındırmak için yapılan klasik bir cilt bakımıdır.

RANDEVU AL

NEM BAKIMI

40 dakika

HEDEF : Nemsiz ciltlerin bariyerini güçlendirmeyi hedefleyen bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Nemini kaybetmiş ciltlerin, bariyerini güçlendirmeyi hedef alan bir bakımdır. Yaz sonrası deniz ve güneşten etkilenen, kışın olumsuz hava şartlarına maruz kalan cilt, kendini koruma gücünü kaybeder ve zaman içerisinde nemsizleşir. Nemsizlik beraberinde ince çizgileri de getirir ve ciltte kuru, mat ve kırışık bir görünüm ortaya çıkar. Bazen de yanlış kullanılan ürünlerin sonunda cildin nem dengesi bozulur. İşte tüm bunların giderilmesi, cildin ışıltısının yerine gelmesi ve ince çizgileri hafifletmek için yaptığımız bu bakımın hemen ardından cildinizdeki rahatlamayı ve ferahlığı hissedersiniz. Cildin durumuna göre tek seans ya da kür halinde uygulanabilmektedir.

RANDEVU AL

MULTİVİTAMİN BAKIMI

40 dakika

HEDEF : Hava şartlarından, özellikle yaz sonrası güneş ve denizden hasar görmüş ciltlere, cildi yenilemek ve onarmak için uygulanan bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Güneş hasarına uğramış, beslenmeye, yenilenmeye ve enerjiye ihtiyaç duyan ciltler için yapılan çok özel bir bakımdır. Farklı sebeplerden dolayı hasara uğramış ciltlerde, cilt daha mat, donuk ve çizgileri daha belirgin olarak gözlemlenir. Salonumuzda yapılan zengin içerikli bakım sayesinde cilt enerjisine kavuşur, sağlıklı, parlak ve lekelerinden hafiflemiş bir hale gelir. Uzmanımızın vereceği karar doğrultusunda size uygun seans sayısı belirlenir ve cildiniz sağlığına kavuşur.

RANDEVU AL

AKNE BAKIMI

45 dakika

HEDEF : Akne ile mücadele etmek için mükemmel bir bakımdır, çünkü oluşmuş sivilceleri hedef alırken aynı zamanda yenilerin oluşmasını engeller.

BAKIMIN AMACI: Her yaşta oluşan sivilce ve aknelerin oluşumunu engellemek ve cildi arındırmak için yapılan kişiye özel bakımlardır. Cildin durumuna göre kişiye özel hazırlanan bakım kürleri aynı zamanda akne izlerinin giderilmesine de yardımcı olur.

RANDEVU AL

LEKE BAKIMI

60 dakika

HEDEF : Bu bakım; melanin üretimini düzenleyerek hormonal dengesizlik, UV ışınları ve hamilelikten kaynaklanan pigmentasyonu dengeler.

BAKIMIN AMACI: Ciltte oluşmuş olan lekelerin tonunu açar.Aynı zamanda ciltte bulunan ölü hücre birikimini alıp kalınlaşmış tabakayı inceltir.

RANDEVU AL

ÇİZGİ BAKIMI

60 dakika

HEDEF : Ciltteki oluşmuş ve oturmuş olan derin çizgilerin azaltılması.

BAKIMIN AMACI: Salisilik ve laktik asitlerle ciltte bulunan derin çizgilerin yumuşaması sağlanır.Aynı zamanda ince cizgiler yok olur. Cilt daha parlak ve sağlıklı bir görünüm alır.

RANDEVU AL

YEŞİM TAŞI BAKIMI

60 dakika

HEDEF : Aromaterapik krem ve yağlarla cildin yorgunluğunu ve stresini alan kişiye özel uygulanan bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Aromaterapi yağları ve yeşim taşı ile uygulanan bu özel bakımımızla, lenf noktaları uyarılırarak cildin toksit maddelerden kurtulması sağlanır.Aynı zamanda yeşim taşıyla birlikte yapılan anti age masajı ile cilt kasları çalıstırılarak cildin toparlanması sağlanır.

RANDEVU AL

SOMON DNA

60 dakika

HEDEF : Cildin sıkılaşması ve toparlanmasını sağlayıp çizgi onarımı yapan bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Elastikiyet kaybına uğramış,kırışıklık ve sarkma oluşmaya başlamış ciltlerde cildi toparlayan,kırışıklıkları açan ve cilde dolgunluk veren çok özel bir bakımdır.

RANDEVU AL

MEDİKAL PEELİNG

60 dakika

HEDEF : Cilt lekelerini açan ve oluşmuş olan keratinize tabakanın yok edilmesini sağlayan bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Agresif olmayan, cildi tahriş edip yıpratmadan soyan,cildin kalınlığını alan,lekeleri açan ve aynı zamanda akne problemlerine karşı başarılı sonuçlar veren güçlü bir uygulamadır.

RANDEVU AL

İNCİ BAKIMI

40 dakika

HEDEF : Cildin ışıldamasını sağlayan ve daha sağlıklı bir görünümüne kavuşturan özel bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Aynı zamanda anti age olan inci bakımımız cildi sıkılaştırırken bunun yanında cildi aydınlatıp ışıldamasını sağlar.Cildi pürüzsüzleştiren,canlandıran bir bakımdır.

RANDEVU AL

HYALÜRONİK ASİT BAKIMI

40 dakika

HEDEF : Yorgun, mat ve donuk görünen cildin yeniden sağlığına kavuşmasını sağlayan özel bir bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Cildimizde var olan ancak yaş ilerledikçe azalan hyalüronik asit cildin mat ve donuk görünmesini sağlar. Uzmanımız tarafından size özel yapılan bakım ile cilt daha parlak ve dolgun görünüm kazanır.

RANDEVU AL

DERMAROLLER

60 dakika

HEDEF : Leke ve skar izlerinin giderimesi ve anti age etkisi ile cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

BAKIMIN AMACI: Dermaroller yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanmaktadır. Ağrısız, yan etkisiz ve vücudun her bölgesine uygulanabilen bir işlemdir. Dermaroller ile ağrısız, acısız ve vücudun her bölgesinde etkili bir cilt bakımı mümkün. Kalıcı bir deri hasarı oluşturmaz. Yüksek kaliteli çelik iğneler ciltte alerji yapmaz.

Yaşlılık önleme, Güneş hasarının giderilmesi, Sellülit azaltma, Çatlak azaltma ve yok etme, Deri ve yüz gençleştirme kırışıklık azaltma, Cilt lekelerinin giderilmesi, Cerrahi, akne yanık gibi skarların azaltılması ve giderilmesi

RANDEVU AL

BIOSHAPE

60 dakika

HEDEF : Cildi sıkılaştırır,toparlar ve hücre yenilenmesini sağlar.

BAKIMIN AMACI: 12 seansta cildin tüm problemlerine son!

Bioshape radyo frekans, diod lazer ve vakum olmak üzere 3 ayrı cihazın 1 başlıkta toplanması ile; yüzde germe, sıkılaştırma, ve kollajen artışı sağlar. Göz çevresindeki kırışıklıkların ve göz altı torbalarının giderilmesinde büyük ölçüde etkilidir. Cildi sıkılaştırır ve sağlamlaştırır. Uzun süreli etkisiyle gençleşme sağlar.

RANDEVU AL

RADYO FREKANS

60 dakika

HEDEF : İnce ve derin çizgilerin giderilesine ve kolajen üretimine yardımcı olur.

BAKIMIN AMACI: Yüz uygulamalarında Radyofrekansın etkileri; Radyofrekans kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım ile bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar.

RANDEVU AL

OXİ TERAPİ

60 dakika

HEDEF : Ciltte oluşan renk eşitsizliğini düzelten ve cilde yoğun oksijen vererek daha sağlıklı bir görünüm veren bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Özellikle sigara içen kişilerde ciltte oluşan kalınlık ve kara sarı görüntüyü yüksek derecede geçirip cildi pembemsi sağlıklı görünüme kavuşturur.Seans sayıları kişiye özel belirlenir.

RANDEVU AL

QUANTUM CACI MİKROLİFT

40 dakika

HEDEF : Kazayağı çizgilerini açmak, göz çevresi yorunluk izlerini gidermek için uygulanan özel bakımdır.

BAKIMIN AMACI: Bu bakımımız çizgileri açıp koyu halkaları giderirken aynı zamanda göz kapağınıda toparlar. Ameliyatsız göz kapağı kaldırma işlemidir.

RANDEVU AL

DERMAPEN

40 dakika

HEDEF : Ciltte oluşmuş olan skar izlerinin giderilmesi ve anti age bir bakıdır.

BAKIMIN AMACI: Cilt altında hasar oluşturarak yeni hücre oluşumunu sağlayıp cildi yenileyen,yeni doku üretimi sağlayan ve aynı zamanda sivice izi,leke ve skar izlerini geçirip cildi sıkılaştırıp toparlayan bir işlemdir.

RANDEVU AL

NEW LIFE ELDİVEN BAKIM

60 dakika

HEDEF : Cilt kaslarını toparlayıp cildi sıkılaştıran bir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: Daha canlı, parlak ve genç görünümlü cilde , hissedilmeyen bir akımla yapılan lifting masajı sayesinde kavuşabilirsiniz. Benzersiz elektro kumaş eldiven hem kişiye özel bakım olanağı sağlar hem de enerji dağıtımını eşlenik konumda tutar. Bu uygulamadan sonra cilt sıkılığınız gözle görünür bir şekilde artar. Çizgilerin azalmasına da yardımcı olur.

RANDEVU AL

LED TERAPİ

60 dakika

HEDEF : İçeriğinde bulunan özel led ışınlarıyla cildin ihtiyacı belirlenip kişiye özel bakım hazırlanır.

BAKIMIN AMACI: Değişik renklerde led ışınları vardır ve her ışın bir cilt problemine yardımcı olur.Genel olarak cilt toparlama,kırışıklık,leke ve akne ayrıca ne bakımları yapılmaktadır.

RANDEVU AL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.