PAKALI SAĞLIĞIN VE GÜZELLİĞİN MERKEZİ

PAKALI SAĞLIĞIN VE GÜZELLİĞİN MERKEZİ

Hakkımızda

Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi

PAKALIN - Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi

1994 senesinde Ecz.Mahur Pakalın Dirin tarafından eczanemiz açıldı. İlerleyen yıllarda eczacılığın temel meslek derslerinden olan kozmetoloji ve farmakognozi ana bilim dalı altındaki fitoterapi konularına eğilim göstererek hizmet verdiğimiz alanı genişletip topluma bu konularda da bir danışmanlık misyonu üstlendik.

Dermakozmetikte sadece ürün ve bilgi danışmanlığı yapmamak için bünyemize bir bakım konsepti de ilave edip 2003 yılında Pakalın Sağlığın ve Güzelliğin Merkezini açtık. Akademik olarak Ege Üniversitesi Cilt Bakım Bölümü Yüksek Okulu mezunları ile çalışıp hizmet kalitesini maksimum seviyeye ulaştırmayı amaçladık.

2007 yılında yine eczanemiz bünyesinde besin destekleri ve vitamin danışmanlığı birimimizi hizmete açtık.

2004 yılında kurulan Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneğinin kurucu üyelerinden olarak mesleki gelişimimize yurtiçi ve yurtdışında üniversiteler bünyesinde düzenlenen seminer ve kongrelere katılarak devam ediyoruz.

Amacımız;

Toplumumuza bilinçli olarak ilaç, kozmetik, besin destekleri ve vitaminlerin tüketiminde yardımcı olmak ve aydınlatmaktır.

  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Sağlıklı ve Doğru Ürün Seçimi
  • Doğru tedavi seçimi

HİZMETLERİMİZ

Hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden siz değerli müşterililerimizi daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz...