sadsad x
asdasd

BIOSHAPE

60 dakika

HEDEF : Vücudu sıkılaştırmak, toparlamak ve selülit görüntüsünü azaltmak için uygulanan bir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: 12 seansta 3 beden incelme mümkün! Bioshape radyo frekans, diod lazer ve vakum olmak üzere 3 ayrı cihazın 1 başlıkta toplanması ile yağ parçalama, toparlama, selülit görüntüsünde düzelme, sıkılaştırma ve dokuda düzelme sağlar.

Radyo frekans; ütüleme sistemidir. Selülit görüntüsünde düzeltme ve ciltte sıkılaşma sağlar.
Diodlazer; hücre aktivitesini yenileyerek yağ parçalanmasını ve doku görünümünün düzelmesini sağlar.
Vakum; kasları harekete geçirerek ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlar.

RANDEVU AL

RADYO FREKANS

60 dakika

HEDEF : Vücudu sıkılaştırmak, yağ parçalamak ve selülit görünümünü azaltmak için uygulanan bir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: Radyo frekans teknolojisi, diyet ve egzersize dirençli lokalize yağların ısı yoluyla parçalanarak lenf kanalları yoluyla vücuttan atılmasını sağlar.

Türkiye ve Avrupa'da otomatik ısı ayarlı başlıklara sahip tek radyo frekans cihazı ile;
Vücuttaki yağ kitle endeksinde bir azalma gözlenir.
Selülit görünümünde büyük ölçüde azalma gözlenir.
Toksinlerin atılması ve cilt toparlama sağlar.

RANDEVU AL

NEW LIFE

50 dakika

HEDEF : Vücuttaki yağı parçalayıp kasları çalıstırmaktır.1 seanslık uygulama 2 saattlik sporla eşdeğerdir.

BAKIMIN AMACI: NEW-LIFE cihazı, bir jimnastik salonuna gitmeden vücudun doğal olanaklarını kullanarak yağı yakmaktır. Sadece ilk seanstan sonra ortalama olarak vücutta yaklaşık 2-5 cm çapında bir daralma olduğu görülecektir. Vücuda Yeniden Form Kazandırma, Yüz Lifting, Cilt Yenileme, Akne Temizleme, Sanal Mezo-terapi Göğüs ve Kalça Bakımı, Aku - nokta Masajı, Lenfatik Drenaj Çok fazla efor sarf etmeden eski vücut formunu kazanmak mümkün.

RANDEVU AL

NEW LIFE POPO CONTOUR

30 dakika

HEDEF : Popoyu sıkılaştırma ve toparlama,şekil almasını sağlayan bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: Kilo verme,yaş ve yoğun elastikiyet kaybından dolayı düşen,sarkan poponun yeniden şekil almasına yardımcı olur ve diri bir görünüm kazandırır.Seans sayısı kişinin problemine göre belirlenir.

RANDEVU AL

NEW LIFE GÖĞÜS CONTOUR

30 dakika

HEDEF : Hacmini kaybetmiş göğüslerin toparlanmasına yardımcı olan bir işlemdir.

BAKIMIN AMACI: Yoğun kilo kaybı,emzirme ve diriliğini kaybeden göğüslerde yoğun kas çalısması sağlanarak toparlama ve kaldırma yapan bir uygulamadır.

RANDEVU AL

QUANTUM CACİ SLIMTONE

30 dakika

HEDEF : Vücuttaki yağların parçalanmasını ve kasların çalışmasını sağlayan bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: Zayıflama ve beden inceltme programıdır. Bölgesel yağlanmanın yok edilmesini ve toparlanmayı sağlar. Kaslara güç ve elastikiyet kazandırır. Uygulama yapılan bölgede 40 dakikalık bir seansta bile gözle görülebilen sonuçlar alınır. Yaş, kas yapısı, toleransı, ödem ve yağ oranı gibi kriterlere göre takip edilmesi gereken program cihaz tarafından otomatik olarak ayarlanır.

RANDEVU AL

QUANTUM CACI ECM

20 dakika

HEDEF : ECM ( Elektroliz selülit masajı ) vücutta görülen portakal kabuğu görünümüne son veren bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: ESM'de masaj, mikro akımın tıbbi faydaları ve teknolojinin birleşmesi ile "estetikte devrim" denebilecek sonuçlar verir. ESM, kas ve dokuyu uyararak selülite neden olan toksin birikimini atmakla kalmaz, aynı zamanda mikro akım ile yüklenmiş 24 rulonun masajı ile hücre içi ve dışını da uyarır. Portakal kabuğu görünümünü ciddi ölçüde azaltır.

Zayıflamış liflerin, bağlayıcı dokuların yenilenip onarılmasını sağlar.
Konjonktiv doku aktivitesini arttırarak, kolajen ve elastin üretimini hızlandırır.
Protein sentezini arttırıp, hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını düzenler.

RANDEVU AL

INFRAFIT

40 dakika

HEDEF : Vücuttaki yağın parçalanması , vücudun sıkılaşması ve aynı zamanda kilo vermeye yardımcı bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: Infrafit iki aşamalı bir uygulama ile 5 haftada gözle görülür sonuçlar sağlar.

1. AŞAMA: infrared ile sağlanan ısı ortamıyla yağların derin olarak ısıtılması gerçekleşir. Böylece yağ yakmayı sağlar, metabolizmayı hızlandırır, toksin atarak incelmenizi sağlar.
2. AŞAMA: Vücuttaki kas gruplarını doğal bir egzersizle çalıştırır ve yağlar benzin gibi harcanır. Böylece selülitli görüntüyü azaltır, sıkılaştırır, kaslara daha fazla yağ yakmayı öğretir ve uzun süre kalıcı sonuçlar sağlar.

RANDEVU AL

KAVİTASYON

50 dakika

HEDEF : Vücutta bulunan yağ hücrelerinin parçalanarak vücuttan atılımını sağlayan ve aynı zamanda vücudu incelten bir uygulamadır.

BAKIMIN AMACI: İlk seansta dahi çevresel olarak 3 cm' ye varan ani bir daralma mümkün. Kavitasyon, cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülit ile ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Başlangıçta haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam edebilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

Yağ dokusunda büyük oranda azalma sağlar.
Geleneksel cerrahi yöntemlere (liposuction) veya lazer destekli uygulamalara ihtiyacı azaltır.
İlk seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar.
Anestezi gerektirmez.
İyileşme sürecine gerek yoktur.
Çok hızlı amortisman olanağı kazandırır.

RANDEVU AL

CORPO

40 dakika

HEDEF : Kas gruplarının düşük akımlara sahip elektrikle uyarılmasına dayalı uygulamadır. Bu uyarılma sonucunda kaslarda daha fazla kalori harcanması sağlanmış olur.

BAKIMIN AMACI: Obezite, selülit, sıkılaştırma, şekillendirme, sirkülasyon bozuklukları, yağ birikimleri ve vücut estetiğini bozan diğer problemleri de kapsayan vücut bakımları için çok yönlü, komple bir cihazdır. Pasif jimnastik yapılırken öncelikle vücudun sıkılaştırılması hedeflenen bölgelerine petler takılır. Bu pedler sayesinde elektrik akımı verilir. Ancak bu elektrik akımı kişiyi rahatsız edecek veya kişinin sağlığını olumsuz etkileyecek yükseklikte bir akıma sahip değildir. Yağların sıkılaştırılmasına yardımcı olmaktadır. Elektrik akımının kullanılmasındaki bir diğer amaç ise cilt ve cilt altı dokularda kasılmalar meydana getirerek yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olmaktır. Kilo verme sürecinde diyet ile egzersizi bir arada uygulamak kolay kilo vermek için etkilidir. Ancak pasif jimnastik hızlı kilo alıp verme, çok kilo vermeden sonra vücutta meydana gelen sarkmaların giderilmesi için de etkili bir yöntemdir.

RANDEVU AL

LENF DRENAJ

30 dakika

HEDEF : Ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğidir.

BAKIMIN AMACI: Bu sistem, vücuttaki lokal fazlalığın giderilmesini, selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir.

RANDEVU AL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.