HAKKIMIZDA

   Sağlığın ve güzelliğin ayrılmaz bir bütün olduğu düşüncesiyle 2003 yılında Pakalın Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi’ni uzman bir kadro ile hizmete açtık. Yurtiçi ve yurtdışı termal şehirlerde bulunan özellikle Vichy ve Avene ‘de profesyonel bakımlardan örnek almak üzere bir dizi seyahat gerçekleştirdik. Amacımız en iyisini bulup, İzmir halkı ile buluşturmaktı.

   Açılışımızdan bu yana uyguladığımız 35000 bakımı aşarak hizmet verdiğimiz üyelerimizin vazgeçilmezi olmak işte tam da bu araştırma geliştirme çalışmalarının sonucudur. Sadece bakım ile kalmayıp kendilerini ruhen iyi hissedecek bir ortam hazırlamak da aynı derece önemlidir.

   İnsan sağlığı için maksimum hijyen ve kalitede profesyonel olarak cilt ve vücut bakımları uygulamaktır. Bakımlarla birlikte doldurulan konsültasyon kartları sayesinde üyelerimizin daha iyi verim almaları için gerekli danışmanlık ve yönlendirmeler de hizmetimiz içinde bulunmaktadır. Bu sayede üyelerimizin istediklerini gerçekleştirmek daha kolay olmaktadır. Akneye eğilimli ciltleri olan erişkinlerden, ince çizgileri henüz başlamış 30’lu yaşlarda olanlar ya da daha çok kuruma nemsizlik veya yağlanma ve sarkma ile baş edemeyenlerin sorunlarına tek tek çözüm bulmak ve istedikleri görünüme getirebilmek bizim uzmanlık alanımız oldu.

   Sağlıklı güzellik bakımlarında kullandığımız ürünler en son teknoloji ile geliştirilmiş FDA onayı alan profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir. Kullandığımız cihazlar ise AB onaylı olup gerekli sertifikaları mevcuttur. 

   Kadromuzdaki estetisyenlerimiz işlerini son derece ciddi ve titiz yapan, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş ve bu alanda ihtisas yapmış kişilerdir. Ayrıca ailemizin sağlık camiasında oluşu işlerimizi daha dikkatli, daha doğru bilgi ile ve daha doğru ürünler ve cihazlarla yapmamız konusunda bilincimizi yüksek tutmuştur. Değişimin çok hızlı olduğu bu dönemde bilgileri sürekli taze tutmak, yenilemek ve son çıkan değişimleri takip edebilmek adına sürekli meslek içi eğitimlerle kendimiz dinamik tutmaktayız. Yeni bakım teknikleri, yüz masajları, medikal bakımlar, cihazlı bakımlarla cildin daha dinç, daha güzel görünmesini sağlamak için aldığımız eğitimler sonucunda üyelerimizin takdirini almak en güzel ödülümüz olmaktadır.
Vücut bakımlarında ise doğru teknik ve yönlendirme ile üyelerimizin istekleri doğrultusunda fazlalıklardan kurtulmak ve görünümü iyileştirmek mümkün olmaktadır. Bugüne değin yüzlerce üyemizin yaptırdığı bakımlardan ve aldığı sonuçlardan memnuniyeti bize daha da ilerlemek yolunda oldukça ciddi bir ışık tutuyor. Bunun için kendimizi bir adım daha yenileyip dijital ortamda da aktif olmak kararı aldık.
Sizler için bünyemizde bulunan bakım ve ürünleri kaliteli ve şık olduğuna inandığımız bir sayfa ile dijital kanala aktardık. Aynı zamanda da sağlığımız ve güzelliğimiz ile ilgili konularda blog yazılarımız ile de karşınızda olacağız. Hedefimiz özellikle bilgi kirliliğinin bu kadar yoğun olduğu ortamda daha net, anlaşılır ve faydalı olmaktır.

   Bunlar için medikal yayınlar takip etmekteyiz. İlgili kongrelere katılmaktayız.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet verdiğimiz tüm alanlarda üyelerimizin memnuniyetini ön planda tutmak ve sizler tarafından kolay ulaşılabilir olmayı misyon edindik.
Sağlık ve güzelliği birleştirerek konusunda bir ilk olan firmamız daha henüz bir kaç yıllık iken L’Oreal firmasının Fransız yetkilileri tarafından ziyaret edilmiş olup o dönemde sergilediğimiz başarı sonucu Türkiye olarak birincilik almamız daha o zamanlardan beri işimizi nasıl ciddi yaptığımızın bir göstergesi olmuş ve bugün için üyelerimizden aldığımız geri bildirimler ile de doğru yolda ilerlediğimizi göstermektedir.

   2003'ten beri çizgimizi değiştirmeden öncü olduğumuz bu yolda varlığımızı gelişerek devam ettirmek vizyonumuzdur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR