Vita Bear Sleepy Bear Gummies Uyku Düzenleyici Gıda Takviyesi 60 Adet
Vita Bear Sleepy Bear Gummies Uyku Düzenleyici Gıda Takviyesi 60 Adet
Vita Bear Sleepy Bear Gummies Uyku Düzenleyici Gıda Takviyesi 60 Adet

Vita Bear Sleepy Bear Gummies Uyku Düzenleyici Gıda Takviyesi 60 Adet

Fiyat : ₺669,00(KDV Dahil)
Barkod : 8683318806070

Vita Bear Sleepy Bear, Gummy formatında geliştirilmiş Türkiye'nin ilk uyku vitaminidir. Zengin ve dengeli formülü sayesinde kaliteli ve uzun uykuda kalmamızı, dinlenmiş ve zinde olarak güne başlamamızı sağlar. Ayrıca, stresle mücadele etmemize ve hafif ve orta derecede uykusuzluk sorunlarına potansiyel olarak hitap etmemize yardımcı olur.

Bu ürün, uyku yardımı işlevi gören saf bir Melatonin, 5-Hidroksitriptofan, L-Theanin, Valerian, Passiflora, Niasin ve vitamin kompleksi içerir. Doğal ve bağımlılık yapmayan içeriği ile, bağımlılığa neden olabilen uyku ilaçlarına alternatif bir seçenek sunar.

Vita Bear Sleepy Bear, biyolojik saatinizi senkronize ederek uyku-uyanıklık döngüsünü düzenleyen vücut tarafından doğal olarak üretilen hormonların oluşmasını sağlar. Yatmadan önce mineral, vitamin ve aminoasitleri harmanlayarak vücudunuzu gevşetir, stres seviyenizi düşürür ve uyku hormonlarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olur. Bu sayede rahatlamayı ve düzenli uykuyu destekler.

Melatonin, vücut saatimizi normalleştirir ve yeterli melatonine sahip olmak, uykuyu daha dinlendirici ve daha iyi hale getirmeye yardımcı olur. Vita Bear Sleepy Bear, vücudunuzun uyku düzenini düzenleyerek, enerjik ve mutlu bir şekilde güne başlamanıza yardımcı olur.

5-HTP mutluluktan sorumlu nörotransmitter olan serotoninin öncüsüdür. Uykuya başlama süresini kısaltmaya ve uyku süresini arttırmaya yardımcı olur.

İçerisindeki L-Theanin’nin stresi azalttığı, uyku kalitesini iyileştirdiği, adet öncesi sendromun semptomlarını azalttığı ve kafeinin olumsuz yan etkilerini azalttığı klinik araştırmalarda gözlemlenmiştir.

FDA kayıtlıve GMP standartlarına sahip tesislerde üretilmiştir.

Güvenlik ve vitamin kalitesi açısından bağımsız laboratuvarlarda test edilmiştir.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kadınlar ve erkeklerin kullanımına uygundur.

Glüten, Soya, Süt, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yüksek Fruktozlu Mısır Şurubu içermez.

İÇİNDEKİLER

 

Servis Adeti : 2 ADET Servis Miktarı %BRD
Melatonin 3mg **
5-Hidroksitriptofan 100mg **
Vitamin-D3 5mcg 100
Valerian 24mg **
Passiflora 30mg **
L-Teanin 50mg **
Niasin 16mg 100
Vitamin-B6 1.7mg 100
Chamomille 30mg **

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR