GÖNDERİ TAKİBİ

Kargom ne zaman ulaşır?

   Genel ürünlerden yapacağınız alışverişlerde, gönderiniz, siparişiniz bize ulaştıktan sonra maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 

 

  • Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
  • Hafta içi saat 15.30’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün 15.30'dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir.
  • Resmi tatillerde ve Cuma günü 15.30’dan sonra verilen siparişleriniz bir sonraki hafta başı kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde, kargo takip numarası, tarafınıza e-posta ile gönderilmektedir. Kargo hareketlerinizi, e-postadaki linke tıklayarak ya da Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, nasıl teslim alabilirim?

Siparişlerimizde kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır. Bulunmuş olduğunuz il ve ilçe bilgisine göre Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda;

Yurtiçi Kargo ilk teslimattan sonra ikinci kez adresinizi ziyaret etmemektedir. Bu doğrultuda, kargonuzu 3 iş günü içerisinde bulunduğu kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Kargonun teslim alınmaması durumunda, paket tarafımıza iade olarak geri gönderilecektir.

 

Kargom hangi şirket ile gönderilecektir?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. K.K.T.C de dahil olmak üzere yurtdışına teslimatımız yoktur.

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişlere ait adres değişikliği yapılamamaktadır. Dilerseniz, ürününüz kargoya verilmeden Müşteri İlişkileri departmanımızla iletişime geçerek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

 

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik belgesi ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açarak ürün içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri göndermeniz gerekmektedir.

Teslimat sırasında bizzat adresinizde bulunmamanız halinde, siparişiniz, teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR